Nabídka specialistů z Ukrajiny

Nabídka specialistů z Ukrajiny

Naše agentura rozšiřuje svůj tým náborářů na Ukrajině, kde máme 18 vlastních náborových kanceláří, a nabízíme nábor kvalifikované pracovní síly s prověřením kandidátů.

Aktuální zpráva o situaci v často poptávaných profesích:

Stavebnictví – profese jako štukatér, zedník, pokrývač, tesař apod. jsou velmi žádané a poměrně dobře placené i na Ukrajině. Proto atraktivní hodinová sazba pro výše uvedené pozice činí minimálně 130–150 Kč čistého či 30.000 – 33.000 Kč měsíčně.

Svářeč MIG/MAG – minimální hodinová sazba je 90–100 Kč/h čistého, TIG svářeč pak 150–180 Kč/h čistého

Elektrikář, mechanik/zámečník (ne nutně automobilový) – dobrá dostupnost kandidátů na Ukrajině, minimální hodinová sazba je 90 Kč/h čistého.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte. Nezapomeňte, že vyřízení pracovního povolení je časově náročné a pro Vaše potřeby v roce 2019 je třeba objednávat včas.

Spolupracujte s námi:

Používáme nástroje, jako jsou cookies, abychom umožnili základní služby a funkčnost na našich stránkách a shromažďovali údaje o interakci návštěvníků s našimi stránkami, produkty a službami. Klepnutím na tlačítko Přijmout souhlasíte s používáním těchto nástrojů pro inzerci, analýzu a podporu. Více informací.

Nazwa usługiCel wykorzystania usługiUstawienia
Cookies funkcyjne
Google Analytics
Google Tag Manager