Naše nabídka

Zasoby ludzkie to kluczowe, a jednocześnie najbardziej wrażliwe środki każdego przedsiębiorstwa.

To między innymi od pracowników zależy, czy rozwój firmy będzie przebiegał w pożądanym kierunku oraz w jakim stopniu wykorzystane zostaną dostępne możliwości. Zatrudnieni ludzie w dużej mierze decydują o tym, jak dane przedsiębiorstwo postrzegane będzie na rynku oraz czy osiągnie sukces w swojej branży.

EWL Group istnieje od 2007 roku, specjalizując się w kompleksowych usługach z zakresu rekrutacji i zatrudnienia pracowników z Europy Środkowo-Wschodniej oraz Azji. Świadczymy obsługę kadrową i doradztwo prawne dla firm z większości sektorów gospodarki na rynku Unii Europejskiej. Mamy na celu dostarczenie Państwu pracowników dokładnie dostosowanych do oczekiwań. Ludzi lojalnych i pracowitych, z odpowiednimi do danego stanowiska kwalifikacjami.

 

ewl-w-liczbach

 

PROČ EWL Group?

 

ZKUŠENOST - Jsme největší středoevropská agentura pro zaměstnávání cizinců, která se již více než deset let specializuje na zprostředkování pracovní síly z východu.

 

DOSTUPNOST - Díky databázi více než 10 000 uchazečů o zaměstnání a rychlé odezvy garantujeme stabilní nábor zaměstnanců v obdobích největší poptávky.

 

SPECIALIZACE - Máme specializované personální procesy, které podporují klienty z jednotlivých odvětví.

 

KOMPLEXNÍ SLUŽBY – zajišťujeme všechny služby, počínaje nábore, zajištění legalizace pobytu a práce, organizací dopravy až po ubytování a péče o zaměstnance v průběhu jejich pobytu.

 

TÝM SPECIALISTů - Náš mezinárodní tým odborníků v oblasti zaměstnání cizincůje Vám k dispozici.

 

ODPOVĚDNOST – Neseme plnou odpovědnost za proces zaměstnanosti před státními orgány (ČSSZ, Cizinecká policie, IP atd.).

Chcete se dozvědět více o naší nabídce?
Zveme vás k získání podrobných informací o nabídce East West Link.

Spolupracujte s námi: